Millefiori

milefiori.png

Poslání Millefiori je provonět Váš svět. Produkty Millefiori jsou založeny na speciální vůních, které ve spojení s neopakovatelným stylem podtrhují individualitu zvoleného prostředí i osobnosti. Fragrance a substance mají výhradně evropský původ. Vyrábějí se ve Francii a Itálii. Millefiori nabízí tradiční parfémované produkty, jako jsou svíčky, vonné sáčky, difusery, katalytické lampy, ale rovněž i inovativní produkty, jako jsou interiérové elektronické difusery, či celou řadu produktů pro provonění prádla při praní a žehlení. Na oblibě narůstá řada vonných esencí do šatníků, aut, dámských kabelek, cestovních zavazadel, anebo speciálně vyvinuté esence pro děti.

Máme pro Vaši prodejnu, showroom, kuchyňské, květinové či koupelnové studio připravené osvědčené „shop in shop“ koncepty, různých velikostí. Hledáme prodejny v ČR a SR pro přímou spolupráci. Kontaktujte našeho obchodního zástupce, který Vám ochotně poradí a podá aktuální produktové a obchodní informace.
ZONA GAMMA.jpg _DM80556.jpg 01.JPG 02.JPG CAR AIR FRESHENER CLASSIC.jpg CAR AIR FRESHENER VELLUTO.jpg CAR AIR FRESHENER.jpg CAR FABRIC FRESHENER.jpg Car Safari (5).jpg DIFFUSORE A ULTRASUONI.jpg DIFFUSORE MARBLE GLASS.jpg DIFFUSORE ORSO (1).jpg DIFFUSORE ORSO+TESSERE.jpg DUL GLASS (8).jpg IMG_5733.jpg LAMPAIR MOSAICO (6).jpg LAMPAIR MOSAICO (7).jpg LAMPAIR SFERA.jpg LINEA LAUNDRY (2).jpg LINEA LAUNDRY (7).jpg LINEA LAUNDRY.jpg LOVELY ANIMALI CON BASTONCINI (1).jpg LOVELY ANIMALI CON BASTONCINI.jpg LOVELY ANIMALI.jpg LOVELY CUORE (1).jpg LOVELY CUORI E FIORI.jpg MILEE DISCOVER.jpg MILLEDY BAG.jpg MILLEDY FOULARD.jpg MILLEE ANTI ZANZARE (1).jpg MILLEE BAGNO (1).jpg MILLEE CENA ROMANTICA.jpg MILLEE CIALDE.jpg MILLEE CUCINA (1).jpg MILLEE CUCINA.jpg MILLEE DISCOVER_2.jpg MILLEE FUMO.jpg MILLEE MATTINO.jpg MILLEE SERA SALOTTO.jpg Millee Smart_1.jpg MILLEE UFFICIO.jpg NATURAL AMBRA E SPEZIE.jpg NATURAL GAMMA DIFFUSORI (1).jpg NATURAL GAMMA DIFFUSORI.jpg NATURAL GAMMA.jpg OIL BURNER (2).jpg SELECTED CANDELA PROFUMATA.jpg SELECTED GAMMA (1).jpg SELECTED GAMMA (2).jpg SELECTED GAMMA DIFFUSORI (5).jpg VIAGGIO (1).jpg VIAGGIO (3).jpg ZONA DIFFUSORE A BASTONCINI.jpg ZONA GAMMA (4).jpg