Kategorie produktů

 • Židle a křesla
  Horeca

  Židle a křesla

  Specializujeme se na dodávky zátěžových židlí a křesel pro hotely, restaurace, zařízení rychlého občerstvení a jídelny a menzy, cukrárny, kavárny, kluby, bary, food courty v nákupních centrech, čekárny, zasedací místnosti a jiné kolektivní sezení interiérové i venkovní. Dodáváme čalouněné, dřevěné, kovové, plastové i kombinované židle a křesla.

 • Židle barové
  Horeca

  Židle barové

  Dodáváme čalouněné, dřevěné, kovové, plastové i kombinované zátěžové barové židle, které obvykle vycházejí z v modelových řad shodných se židlemi.

 • Stoly a podnože
  Horeca

  Stoly a podnože

  Specializujeme se na dodávky zátěžových stolů a podnoží pro hotely, restaurace, zařízení rychlého občerstvení a jídelny a menzy, cukrárny, kavárny, kluby, bary, food courty v nákupních centrech, čekárny, zasedací místnosti a jiné kolektivní místnosti interiérové i venkovní. Dodáváme dřevěné, kovové i kombinované podnože a hnízdové podnože.

 • Klubové sezení, lavice a taburety
  Horeca

  Klubové sezení, lavice a taburety

  Dodáváme zátěžové čalouněné, dřevěné, plastové, kovové i kombinované nekonečné klubové lavice a taburety pro bary, kluby, diskotéky, kavárny, cukrárny, čekárny a hnízdové stoly pro menzy a jídelny.

 • Rozkládací sedací soupravy
  Horeca

  Rozkládací sedací soupravy

  Dodáváme zátěžové čalouněné rozkládací pohovky a sedací soupravy pro hotely, penziony, horské ubytovací zařízení, nájemní byty a apartmány.

 • Matrace a rošty
  Horeca

  Matrace a rošty

  Dodáváme zátěžové matrace, rošty, pelesti, boxspring kontinentální postele a sommiers pro hotely, penziony, horské ubytovací zařízení, nájemní byty a apartmány.