Zastupované značky

 • Alessi

  Alessi

  Alessi patří mezi prémiové světové značky, které svými interiérovými doplňky a kuchyňskými potřebami již po tři generace obohacují svět designu novými produkty, nápady a projekty. Alberto Alessi, představitel třetí generace rodiny Alessiů, dál neúnavně posouvá hranice mezi čistým uměním a spotřebním zbožím. Společnost Alessi za svou historii spolupracovala s více než 500 designery a architekty z celého světa.

 • Calligaris

  Calligaris

  Úspěšná italská rodinná firma s 90-ti letou tradicí. Díky svému koncepčnímu vývoji prodejní strategie, vysoké kvalitě produktů a služeb je dnes Calligaris prémiovou značkou, která z výrobce židlí a stolů vyrostla v dodavatele designových interiérů s čistým rukopisem MADE IN ITALY.

 • Cattelan Italia

  Cattelan Italia

  Společnost CATTELAN ITALIA je rodinná firma založená roku 1979. CATTELAN ITALIA působí jako prestižní značka ve vysokém segmentu trhu doplňkového sortimentu. Ve spolupráci s předními architekty a designéry, jako jsou Yoshino, Plazzogna, De Longhi, Nanni, Studio Cà Nova, Gruppo grafite, Shito, Jackson nebo Lucatello nabízí jídelní stoly větších rozměrů, židle a křesla, knihovny, domácí kanceláře, konferenční stolky, světla a další doplňkový sortiment, vkusně kombinující dřevo, sklo, kůži a kov.

 • Connubia

  Connubia

  Connubia je mladá značka, která vznikla na základech zn. Calligaris a obsahuje výběr z kolekce židlí a jídelních stolů. Název pochází z latinského „conubium“ (manželství,svazek) a vyjadřuje přirozenou souvislost mezi produkty a firmou a jejich vzájemné sloučení do originálního a jedinečného spojení.

 • Ditre Italia

  Ditre Italia

  Společnost Ditre byla založena v roce 1976 bratry De Marchi. Z malé rodinné firmy se během 35 let stala etablovaná společnost, hrající významnou roli na italském i celosvětovém trhu. Výroba probíhá v severoitalském Cordignanu.

 • Dorelan

  Dorelan

  Italská značka Dorelan je přední evropský výrobce matrací, masivních roštů, a čalouněných postelí. V Itálii si díky svým franchisovým prodejnám drží prvenství v distribuci matrací. Vyrábí matrace z polyuretanových pěn v širokém rozpětí kvalit a užití, pružinové matrace i latexové matrace.

 • Gyform

  Gyform

  Gyform je rodinná firma s výrobou ve Vigo Rendena v italských Dolomitech. Po 50 let rodina Gasperi dohlíží na to, aby sedací soupravy a křesla opouštějící výrobu byly nejen krásné, ale rovněž funkční, kvalitní a komfortní. Hlavním trhem Gyformu je Německo a Švýcarsko, a proto jsou konstrukce veškerého čalouněného nábytku prosté dřevotřísek.

 • Kahla

  Kahla

  Kahla je značkový porcelán s dlouholetou tradicí. Je na trhu již od roku 1844. Dnes je to moderní firma ztělesňující veškeré průmyslové hodnoty typické pro „Made in Germany“. Kahla je známá především pro své inovace a multifunkční produktový design. Produktové řady Kahla jsou velmi oblíbené v moderní gastronomii, ve kterých nové kulinářské trendy zapojují více smyslových vjemů. Porcelán Kahla tak zcela naplňuje své motto „for all senses“, tedy porcelán pro všechny smysly. V současnosti společnost Kahla exportuje do 55 zemí světa a udává trend v moderním designu porcelánu, za který získala přes 80 světových ocenění za design.

 • Max Benjamin

  Max Benjamin

  Max Benjamin je irská společnost specializující se na interiérové vůně vyrobené pouze z přírodních surovin. Značka pochází ze jmen dvou synů, dvojčat zakladatelky paní Orly, která společnost založila v devadesátých letech minulého století a je spoluvlastníkem se svými bratry Davidem a Markem van den Berghovými.

 • Milano Bedding

  Milano Bedding

  Milano Bedding patří k absolutní světové špičce mezi inovativními výrobci designových rozkládacích pohovek. Ve většině modelů je použitý mechanismus Lampolet, který jako jeden z mála na trhu umožňuje do rozkládacích mechanismů použít plnohodnotnou matraci s výškou až 18cm.

 • MM Lampadari

  MM Lampadari

  Společnost, založená v roce 1966 a vedená obrovskou zkušeností paní Lenzie Mondinové, se řadí mezi nejdůležitější v oblasti interiérového osvětlení. Značka, která při tvorbě svých klasických a moderních výrobků vždy čerpá z autentických řemesel minulosti, a to především tradice tepaného železa, nabízí svým zákazníkům něco víc: starodávný nádech s nadčasovou kvalitou.

 • Moretti Compact

  Moretti Compact

  Dětské a studentské pokoje Moretti Compact jsou praktické, funkční a bezpečné. Na míru navrženými sestavami vyřešíte celý obývací, dětský či studentský pokoj, ložnici, šatny a úložné prostory, či jen spaní s pracovním koutem pro děti od 2 let až po studenty a mladé rodiny. S ohledem na použití jsou všechny komponenty a použité barvy vyrobené z certifikovaných ekologicky šetrných materiálů.

 • My Fragrances

  My Fragrances

  Italská značka interiérových vůní MY FRAGRANCES soustřeďuje svou výrobu výhradně z organických vonných esencí, které pořizuje z francouzské oblasti Grasse a tato oblast je srdcem všech unikátních parfémů. Není to kompromis nejen v oblasti nákupu surovin, ale také ve výrobních technikách. Své vůně míchá a skladuje dlouho před prodejem. Macerace, tedy zrání, je důležitým a cenným aspektem dozrání vůně stejně jako u vín.

 • Nardi

  Nardi

  Italská rodinná firma Nardi se zabývá výrobou designového zahradního nábytku od svého založení v r. 1990. Soustředí se na kvalitu a design výrobků určených převážně pro venkovní použití, wellness a odpočinek svých zákazníků. Výrobní materiál (polypropylén - termoplastická pryskyřice) je velmi odolný, lehký, snadno se čistí a je 100% recyklovatelný. Židle vyhovují vysoce náročným podmínkám restauračních provozů, splňují vysoké objemové parametry i extrémní nosnost.

 • Nautilus

  Nautilus

  Ohýbané sklo a produkty z ohýbaného skla stály u zrodu naší firmy. Název Nautilus, česky Loděnka, označuje „živoucí fosílii“ mořského hlavonožce. Schránka Nautila, matematicky vyjádřeno jako logaritmická spirála, byla ve starém Řecku považována za symbol dokonalosti.

 • Point

  Point

  Point - osvědčený výrobce jednoduchých, ale kvalitních rozkládacích jídelních stolů. Díky vlastnímu vývoji rozkládacích mechanismů a kovovýrobě může Point u svých finálních výrobků nabídnout velmi dobrý poměr kvalita:cena. Zároveň má u každého modelu jídelního stolu ve standardní nabídce širokou rozměrovou škálu rozkladů.

 • Presotto Italia

  Presotto Italia

  Presotto Italia je stálice a jedním z lídrů na evropském trhu designového nábytku, a to nejen pro design svých výrobků, ale zároveň pro svůj inovativní přístup a vysoké nároky na kvalitu. Vizí Presotto je vyrábět kvalitní nábytek a napomáhat tak interiérovým designérům vytvářet ucelené nadčasové a moderní interiéry pro nejnáročnější zákazníky z vyššího středního a vysokého segmentu trhu.

 • Scab

  Scab

  Už v roce 1957 začala italská firma SCAB s výrobou plastových židlí pro vnější použití. To je 56 let zkušeností, vývoje a kvality. V roce 2008 SCAB rozšířil nabídku zahradního nábytku o kolekci DESIGN, která je pravým řešením pro mladé lidi, kteří se nebojí rozzářit svůj interiér zajímavým designem a živými barvami plastových židlí. Současná kolekce židlí a stolů nabízí cenově dostupné, přesto velmi elegantní a nadčasové modely v kombinaci kovu, dřeva a plastu.

 • Scavolini

  Scavolini

  Před více než 50ti lety bratři Valter a Ervino Scavoliniové založili firmu v malé garáži svých rodičů ale s velkou vizí. Dnes je značka Scavolini, největším výrobcem kuchyní na italském trhu. S nabídkou čtyřiceti modelových řad, tisíce možností povrchových úprav a především funkčním uspořádáním prostoru je Scavolini vhodnou volbou pro každého podnikatele, který chce prodávat kvalitní značkové kuchyně. Potřebujete v nabídce kuchyň klasických tvarů a materiálů, anebo spíše nábytek jednoduchého tvarosloví z progresivních materiálů?

 • Selva

  Selva

  Přes 45 let je Selva zárukou nejvyšší kvality ručně vyráběného nábytku, nadčasové hodnoty a krásy. Malá rodinná společnost založená v roce 1968 se vyvinula v celosvětově uznávaného dodavatele nadčasových elegantních interiérů a hotelových projektů.

 • Varaschin

  Varaschin

  Italský výrobce designového moderního nábytku ve vysokém segmentu trhu. Kolekce nábytku Varaschin obsahuje produkty pro vnitřní i vnější užití a zároveň má kolekci nábytku vhodného pro zátěžové použití, především pak vlastní výrobu dřevěných židlí pro hotely a restaurace.

 • Zack

  Zack

  Firma ZACK je prémiovou evropskou značkou, specializující se na produkty z nerezové oceli v segmentu designových bytových doplňků. Zack má rozsáhlou kolekci doplňků, čítající přes čtyři sta výrobků pro každou příležitost, každou náladu a každý prostor.