Zastupované značky

 • Alessi

  Alessi

  Alessi patří mezi prémiové světové značky, které svými interiérovými doplňky a kuchyňskými potřebami již po tři generace obohacují svět designu novými produkty, nápady a projekty. Alberto Alessi, představitel třetí generace rodiny Alessiů, dál neúnavně posouvá hranice mezi čistým uměním a spotřebním zbožím. Společnost Alessi za svou historii spolupracovala s více než 500 designery a architekty z celého světa.

 • Calligaris

  Calligaris

  Úspěšná italská rodinná firma s 90-ti letou tradicí. Díky svému koncepčnímu vývoji prodejní strategie, vysoké kvalitě produktů a služeb je dnes Calligaris prémiovou značkou, která z výrobce židlí a stolů vyrostla v dodavatele designových interiérů s čistým rukopisem MADE IN ITALY.

 • Cattelan Italia

  Cattelan Italia

  Společnost CATTELAN ITALIA je rodinná firma založená roku 1979. CATTELAN ITALIA působí jako prestižní značka ve vysokém segmentu trhu doplňkového sortimentu. Ve spolupráci s předními architekty a designéry, jako jsou Yoshino, Plazzogna, De Longhi, Nanni, Studio Cà Nova, Gruppo grafite, Shito, Jackson nebo Lucatello nabízí jídelní stoly větších rozměrů, židle a křesla, knihovny, domácí kanceláře, konferenční stolky, světla a další doplňkový sortiment, vkusně kombinující dřevo, sklo, kůži a kov.

 • Ditre Italia

  Ditre Italia

  Společnost Ditre byla založena v roce 1976 bratry De Marchi. Z malé rodinné firmy se během 35 let stala etablovaná společnost, hrající významnou roli na italském i celosvětovém trhu. Výroba probíhá v severoitalském Cordignanu.

 • Dorelan

  Dorelan

  Italská značka Dorelan je přední evropský výrobce matrací, masivních roštů, a čalouněných postelí. V Itálii si díky svým franchisovým prodejnám drží prvenství v distribuci matrací. Vyrábí matrace z polyuretanových pěn v širokém rozpětí kvalit a užití, pružinové matrace i latexové matrace.

 • Fenice

  Fenice

  Fenice - ideální partner pro doplnění sortimentu židlí a stolů v nábytkových a kuchyňských studiích. Soustřeďuje se především na osvědčené typy jídelního nábytku ve vyšším středním segmentu trhu. Především pak kovové stoly, židle a barové židle.

 • Gyform

  Gyform

  Gyform je rodinná firma s výrobou ve Vigo Rendena v italských Dolomitech. Po 50 let rodina Gasperi dohlíží na to, aby sedací soupravy a křesla opouštějící výrobu byly nejen krásné, ale rovněž funkční, kvalitní a komfortní. Hlavním trhem Gyformu je Německo a Švýcarsko, a proto jsou konstrukce veškerého čalouněného nábytku prosté dřevotřísek.

 • Kahla

  Kahla

  Kahla je značkový porcelán s dlouholetou tradicí. Je na trhu již od roku 1844. Dnes je to moderní firma ztělesňující veškeré průmyslové hodnoty typické pro „Made in Germany“. Kahla je známá především pro své inovace a multifunkční produktový design. Produktové řady Kahla jsou velmi oblíbené v moderní gastronomii, ve kterých nové kulinářské trendy zapojují více smyslových vjemů. Porcelán Kahla tak zcela naplňuje své motto „for all senses“, tedy porcelán pro všechny smysly. V současnosti společnost Kahla exportuje do 55 zemí světa a udává trend v moderním designu porcelánu, za který získala přes 80 světových ocenění za design.

 • Milano Bedding

  Milano Bedding

  Milano Bedding patří k absolutní světové špičce mezi inovativními výrobci designových rozkládacích pohovek. Ve většině modelů je použitý mechanismus Lampolet, který jako jeden z mála na trhu umožňuje do rozkládacích mechanismů použít plnohodnotnou matraci s výškou až 18cm.

 • Millefiori

  Millefiori

  Poslání Millefiori je provonět Váš svět. Produkty Millefiori jsou založeny na speciální vůních, které ve spojení s neopakovatelným stylem podtrhují individualitu zvoleného prostředí i osobnosti. Fragrance a substance mají výhradně evropský původ. Vyrábějí se ve Francii a Itálii. Millefiori nabízí tradiční parfémované produkty, jako jsou svíčky, vonné sáčky, difusery, katalytické lampy, ale rovněž i inovativní produkty, jako jsou interiérové elektronické difusery, či celou řadu produktů pro provonění prádla při praní a žehlení. Na oblibě narůstá řada vonných esencí do šatníků, aut, dámských kabelek, cestovních zavazadel, anebo speciálně vyvinuté esence pro děti.

 • Modoluce

  Modoluce

  Modoluce - mladá italská značka, která za svých 10 let existence dorostla mezi prestižní výrobce v segmentu designových svítidel. Modoluce má osobitý styl. Použitím kombinace tradičních materiálů poskytuje maximální tvůrčí svobodu návrhářům. V sortimentu najdete svítidla pro interiér i exteriér, včetně svítidel určených pro zátěžové použití.

 • Moretti Compact

  Moretti Compact

  Dětské a studentské pokoje Moretti Compact jsou praktické, funkční a bezpečné. Na míru navrženými sestavami vyřešíte celý obývací, dětský či studentský pokoj, ložnici, šatny a úložné prostory, či jen spaní s pracovním koutem pro děti od 2 let až po studenty a mladé rodiny. S ohledem na použití jsou všechny komponenty a použité barvy vyrobené z certifikovaných ekologicky šetrných materiálů.

 • Natisa

  Natisa

  Natisa - malá firma, která díky letitým zkušenostem v oboru poskytuje kvalitní produkty s výhodným poměrem kvalita cena. Soustřeďuje se na osvědčené typy produktů pro jídelny a kuchyně, především pak dřevěné stoly a židle, kovové stoly, židle a barové židle a drobný nábytek do interiérů ve středním a vyšším středním segmentu trhu.

 • Nautilus

  Nautilus

  Ohýbané sklo a produkty z ohýbaného skla stály u zrodu naší firmy. Název Nautilus, česky Loděnka, označuje „živoucí fosílii“ mořského hlavonožce. Schránka Nautila, matematicky vyjádřeno jako logaritmická spirála, byla ve starém Řecku považována za symbol dokonalosti.

 • Point

  Point

  Point - osvědčený výrobce jednoduchých, ale kvalitních rozkládacích jídelních stolů. Díky vlastnímu vývoji rozkládacích mechanismů a kovovýrobě může Point u svých finálních výrobků nabídnout velmi dobrý poměr kvalita:cena. Zároveň má u každého modelu jídelního stolu ve standardní nabídce širokou rozměrovou škálu rozkladů.

 • Presotto Italia

  Presotto Italia

  Presotto Italia je stálice a jedním z lídrů na evropském trhu designového nábytku, a to nejen pro design svých výrobků, ale zároveň pro svůj inovativní přístup a vysoké nároky na kvalitu. Vizí Presotto je vyrábět kvalitní nábytek a napomáhat tak interiérovým designérům vytvářet ucelené nadčasové a moderní interiéry pro nejnáročnější zákazníky z vyššího středního a vysokého segmentu trhu.

 • Scab

  Scab

  Už v roce 1957 začala italská firma SCAB s výrobou plastových židlí pro vnější použití. To je 56 let zkušeností, vývoje a kvality. V roce 2008 SCAB rozšířil nabídku zahradního nábytku o kolekci DESIGN, která je pravým řešením pro mladé lidi, kteří se nebojí rozzářit svůj interiér zajímavým designem a živými barvami plastových židlí. Současná kolekce židlí a stolů nabízí cenově dostupné, přesto velmi elegantní a nadčasové modely v kombinaci kovu, dřeva a plastu.

 • Scavolini

  Scavolini

  Před více než 50ti lety bratři Valter a Ervino Scavoliniové založili firmu v malé garáži svých rodičů ale s velkou vizí. Dnes je značka Scavolini, největším výrobcem kuchyní na italském trhu. S nabídkou čtyřiceti modelových řad, tisíce možností povrchových úprav a především funkčním uspořádáním prostoru je Scavolini vhodnou volbou pro každého podnikatele, který chce prodávat kvalitní značkové kuchyně. Potřebujete v nabídce kuchyň klasických tvarů a materiálů, anebo spíše nábytek jednoduchého tvarosloví z progresivních materiálů?

 • Selva

  Selva

  Přes 45 let je Selva zárukou nejvyšší kvality ručně vyráběného nábytku, nadčasové hodnoty a krásy. Malá rodinná společnost založená v roce 1968 se vyvinula v celosvětově uznávaného dodavatele nadčasových elegantních interiérů a hotelových projektů.

 • Valentini Living space

  Valentini Living space

  Valentini je rodinná společnost se sídlem a výrobou blízko město Padova v severní Itálii. Čalouněný nábytek Valentini má atraktivní design a výborný komfort. Konstrukce sedacích souprav od Valentini jsou prosty dřevotřískových aglomerátů.

 • Varaschin

  Varaschin

  Italský výrobce designového moderního nábytku ve vysokém segmentu trhu. Kolekce nábytku Varaschin obsahuje produkty pro vnitřní i vnější užití a zároveň má kolekci nábytku vhodného pro zátěžové použití, především pak vlastní výrobu dřevěných židlí pro hotely a restaurace.

 • W.Schillig

  W.Schillig

  Společnost W.Schillig vznikla po 2. světové válce z rodinné firmy na výrobu proutěného zboží. V současné době patří W.Schillig v celosvětovém měřítku k předním německým výrobcům polstrovaného nábytku ve vyšším středním segmentu trhu. Hlavní výroba a sídlo společnosti je v severobavorském městě Ebersdorf-Frohnlach.

 • Zack

  Zack

  Firma ZACK je prémiovou evropskou značkou, specializující se na produkty z nerezové oceli v segmentu designových bytových doplňků. Zack má rozsáhlou kolekci doplňků, čítající přes čtyři sta výrobků pro každou příležitost, každou náladu a každý prostor.