Dorelan

doleran.png

Italská značka Dorelan je přední evropský výrobce matrací, masivních roštů, a čalouněných postelí. V Itálii si díky svým franchisovým prodejnám drží prvenství v distribuci matrací. Vyrábí matrace z polyuretanových pěn v širokém rozpětí kvalit a užití, pružinové matrace i latexové matrace.

Dorelan vyrábí výhradně v Itálii. Všechny suroviny a polotovary jsou italského původu, anebo z Evropy. Tato záruka původu je bezkonkurenční z hlediska záruk, spolehlivosti a bezpečnosti pro spotřebitele. Ať již máte zájem pouze doplnit sortiment, anebo se specializovat na prodej matrací a roštů, náš obchodní zástupce Vám ochotně vysvětlí aktuální podmínky spolupráce.

Squeeze.jpg Fellow bianco.jpg Fellow nero.jpg Iirs.jpg Iris box.jpg Long Island.jpg Manhattan.jpg.ho3pvri-1.jpg Pillow.jpg.1ratoug-1.jpg Pinch.jpg Samoa.jpg Sharpei.jpg Smooth.jpg Spoom Low.jpg sommier.jpg avant-motore.jpg avant da usare.jpg avant-fissa.jpg avant-manuale.jpg titanman col mod.jpg titanele col mod.jpg titanfissa col mod.jpg genesis.jpg DYNAMIC 1.600.jpg exclusive pro 10.4.jpg poseidonokok.jpg MYFORM MEMORY.jpg core exclusive pro 10.2.jpg progress 2.2 core.jpg box twin system.jpg twin 10.4 zones.jpg

Dostupné kategorie produktů

  • Matrace a rošty

    Matrace a rošty

    Dodáváme zátěžové matrace, rošty, pelesti, boxspring kontinentální postele a sommiers pro hotely, penziony, horské ubytovací zařízení, nájemní byty a apartmány.