Max Benjamin

max_benjamin_logo - 200mm.jpg

Max Benjamin je irská společnost specializující se na interiérové vůně vyrobené pouze z přírodních surovin. Značka pochází ze jmen dvou synů, dvojčat zakladatelky paní Orly, která společnost založila v devadesátých letech minulého století a je spoluvlastníkem se svými bratry Davidem a Markem van den Berghovými.

Max Benjamin je irská společnost specializující se na interiérové vůně vyrobené pouze z přírodních surovin. Značka pochází ze jmen dvou synů, dvojčat zakladatelky paní Orly, která společnost založila v devadesátých letech minulého století a je spoluvlastníkem se svými bratry Davidem a Markem van den Berghovými. Paní Orla studovala ve Spojených státech způsob dokonalé produkce ručně vyráběných svíček a míchání nejlepších přírodních esenciálních olejů. Všechny výrobky jsou láskyplně navrženy, vytvořeny a ručně vyráběny v jejich uměleckém studiu v kraji Wicklow, Irsko.

Značka Max Benjamin se rozrostla, aby se stala volbou pro provonění interiérů luxusními výrobky nejen v Irsku, ale také prostřednictvím prodejen včetně exkluzivních obchodů a parfumerií v Londýně, Irsku, Německu, Švýcarsku, dalších státech Evropy a v Japonsku.

Coffee_3435.jpg Diffuser_Candles_3632.jpg ilum-basilica-large-fragrance-diffuser.jpg ilum-basilica-standard-scented-candle (1).jpg Max Blue flowers 1.2 (002).jpg max_benj_High_Res-20.jpg max_benj_High_Res-27.jpg max_benj_High_Res-29.jpg max_benj_Low_Res-30.jpg max_benj_Low_Res-34.jpg max_benj_Low_Res-60.jpg max-benjamin-assam-and-lemon-tea-fragrance-diffuser-and-tin.jpg max-benjamin-assam-and-lemon-tea-scented-candle.jpg max-benjamin-blue-azure-fragrance-diffuser-and-box.jpg max-benjamin-blue-flowers-fragrance-diffuser-and-box.jpg max-benjamin-french-linen-water-fragrance-diffuser-and-box.jpg max-benjamin-lime-flower-and-lavender-tea-fragrance-diffuser-and-tin.jpg max-benjamin-lime-flower-and-lavender-tea-scented-candle.jpg max-benjamin-pink-pepper-coffee-fragrance-diffuser-and-tin.jpg mb_amalfi_HIGH_RES-14.jpg mb_amalfi_HIGH_RES-18.jpg mb_amalfi_HIGH_RES-23.jpg Scented Card - Dolce Sole.jpg Tea_3501.jpg