Nardi

logo.jpeg

Italská rodinná firma Nardi se zabývá výrobou designového zahradního nábytku od svého založení v r. 1990. Soustředí se na kvalitu a design výrobků určených převážně pro venkovní použití, wellness a odpočinek svých zákazníků. Výrobní materiál (polypropylén - termoplastická pryskyřice) je velmi odolný, lehký, snadno se čistí a je 100% recyklovatelný. Židle vyhovují vysoce náročným podmínkám restauračních provozů, splňují vysoké objemové parametry i extrémní nosnost.

Italská rodinná firma Nardi se zabývá výrobou designového zahradního nábytku od svého založení v r. 1990. Soustředí se na kvalitu a design výrobků určených převážně pro venkovní použití, wellness a odpočinek svých zákazníků. Výrobní materiál (polypropylén - termoplastická pryskyřice) je velmi odolný, lehký, snadno se čistí a je 100% recyklovatelný. Židle vyhovují vysoce náročným podmínkám restauračních provozů, splňují  vysoké objemové parametry i extrémní nosnost. 
Úspěch kolekce je mix designu, který zahrnuje kontinuální výzkum a technologické inovace včetně zachování vlastností produktů "100% made in italy".
acquamarinaTO2.jpg alfaBItort.jpg aria100to+netRELcoBLU.jpg boraAN.jpg boraVARIE.jpg netRELvarie.jpg omega ALTISSIMAqualitů.jpg popBIA+atlaBIAbia.jpg rioAN+net.jpg rioBIA+netRELbiaBLU.jpg faroRO+an+lidoMINbia+lidoRO+an.jpg netRELbiaGR+netOC+bitOC+an.jpg